Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Talent ZŠ Sjednocení

Talent ZŠ SjednoceníDatum konání:
19.4.2023
Ve středu 19.dubna 2023 uspořádal školní parlament v tělocvičně soutěž pro talentované žáky. Přihlásilo se 26 zájemců z prvního i z druhého stupně naší školy. Soutěžilo se v tanci, zpěvu, recitaci a v bojovém umění. Akci moderoval Jiří Cedidlo. Diváci každého účinkujícího odměnili bouřlivým potleskem. Porota bedlivě sledovala jednotlivá vystoupení. Konečné výsledky se žáci dozvěděli v pondělí. Na prvním místě se umístila Kristína Lorencovičová, která za klavírního doprovodu zazpívala píseň Spomal. Druhé místo získala Radka Tillová, která vystoupila s ukázkou disco tance. Třetí místo obsadilo pěvecké duo Viktorie Kotýnková a Daniela Kupcová z 5.A společně s "Bubáky" v podání děvčat z 8.A, které zaujaly zajímavou choreografií. Zvláštní cenu poroty obdržela Valeriia Kharytonchuk, která tancovala se svou maminkou. Velikou pochvalu za odvahu a předvedené výkony si zaslouží všichni účinkující. Byli jste úžasní!