Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Valerie je žákyní 2.třídy

Valerie je žákyní 2.třídyDatum konání:
4.5.2023

Podle jména jste určitě zjistili, že je ukrajinské národnosti a naši školu začala navštěvovat na jaře loňského roku. Všichni ji obdivujeme za to, že zvládla, naučila se náš jazyk, poznala naše město, bydlí tu společně s bratrem Míšou, s maminkou. Vali si našla kamarády a kamarádky a dnes nám všem rozumí, v našem jazyce se učí a myslím si, že má své spolužáky ráda. Jejími největšími kamarády jsou Timi, Standa, Ema, Ella a Danek. Na mou otázku, co má ve škole nejraději, odpověděla, že si ráda hraje a kreslí.

Výstavku jsme ladili do černé a růžové barvy, a to na nás působí jemně a uhlazeně. Námětem jsou ladné postavy dívek, abstraktní krajiny a zvířata. Prohlédněte si pozorně všechny obrázky a objevujte jejich krásu.  má talent pro výtvarno, ale i krásně tančí, je lehká a ladná v pohybu, který nám předvedla při tanečním   s maminkou...

Vali, jsi odvážné děvče, přejeme ti hodně štěstí, splněná přání a hodně skvělých nápadů…