Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vítejte na Zemi

Vítejte na ZemiDatum konání:
28.4.2023

Podruhé v tomto školním roce nás navštívila paní Pavla Májová s úžasným ekologickým programem v rámci projektu Vítejte na Zemi. Program byl velmi poučný, mnohé informace známe a poskládali jsme je z jednotlivých předmětů. Paní lektorka nám z nich udělala krásný celek a zase kousek podpořila naši snahu pečovat o planetu Zemi. Máme se moc dobře a když se budeme řídit jejími radami, budou se i generace našich dětí mít alespoň zčásti tak dobře, jako my. Dva testíky v průběhu dvouhodinového programu jsou toho důkazem, že něco víme, umíme a nejsme na tom zas tak špatně. Klimatickou změnu nezastavíme, ale oteplování můžeme zpomalit, když budeme s rozmyslem nakupovat, třídit, šetřit jídlem. Jsme v tom všichni, tak se pojďme snažit.