Úvod > Projekty > Zkrátka 50

Zkrátka 50

29.09.2014 | Krásné zakončení oslav 50 let školy.

Po úspěšné květnové akademii nadešel čas pro slavnostní Den otevřených dveří a setkání bývalých i současných pracovníků a našich hostů. Celý týden se škola na čtvrteční den připravovala. Ukázky výuky, fotografie žáků, projektů i ukázky vybavení školy. Toto vše jsme nabídli návštěvníkům ke zhlédnutí. Odpoledne začali přicházet zvláště významní hosté. První paní učitelky této školy, ředitelé a jejich nástupci a spolupracovníci. Mezi nimi pan starosta, přátelé z Dabrowe Gornicze a ředitelé škol. Pěkné odpoledne s velkou pomocí našich nejstarších dětí byl důstojným zakončením slavností. A snad vzhůru do další padesátky.

21.05.2014 | Školní akademie

A máme akademii za sebou. Děkuji všem, kteří ji připravovali a zrovna tak účinkujícím dětem. Na dobrovolném vstupném se vybrala dostatečná částka peněz na obnovu stolu na školní zahradě (výměna prohnilých dřevěných částí). Velké díky patří i Vám všem, kteří jste přišli podpořit své děti, vnuky a kamarády. Několik fotografií dokresluje přípravy na akademii a malá upoutávka na video. V současnosti mezi dětmi putuje album s fotografiemi p. Víchy, které si je možné na památku zakoupit. DVD s videonahrávkou celé akademie je možné si objednat za 30,- Kč u vedení školy.

Na podzim chystáme Den otevřených dveří spolu se setkáním bývalých zaměstnanců školy. Informace se dozvíte včas po zahájení nového školního roku. Krásné prázdniny a úžasné zážitky z dovolených.

Mgr. Pavel Tisovský, ředitel