Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Družinová výstava - Danek Schikora

Družinová výstava - Danek SchikoraDatum konání:
1.3.2023

Danek je pohodový a kamarádský chlapec, rád se zapojuje do všech aktivit v družince, je zodpovědný, všímavý a je na něj spolehnutí. Danek svou výstavou zahajuje prezentaci výtvarných prací v letošním roce 2023. Obrázky kreslí v družině i doma. Pečlivě se připravoval a jeho výstavka může potěšit malé i velké.

Má rád modrou barvu, proto je výstavka laděná domodra. Na obrázcích můžete pozorovat náměty, které má rád. Vím, že se doma stará o křečky a vy je můžete objevit i na obrázku. Pečlivá vybarvenost a barevnost zaujme na první pohled. Danek se zařadil mezi výtvarníky, kterým se výstavka moc povedla a my všichni mu k úspěchu gratulujeme!