Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Kdo je Elenka?

Kdo je Elenka?Datum konání:
30.5.2023

Kdybyste se chtěli s Elenkou seznámit, navštivte třídu 2.B nebo školní družinu 1. oddělení.

Ella je přátelské, milé děvče s úsměvem ve tváři. Je tichá, má velké pohybové nadání, trénuje gymnastiku. V běhu předběhne i kluky. V družince ji můžete vidět, jak si kreslí a to ji moc baví. Překvapila mne, protože měla ve složce více než padesát obrázků, které jsou nádherné, ojedinělé a pro mne mají moc překvapující náměty. Uprostřed vidíme kouzlo barevných deštníků a padajících kapek deště, zapadající slunce a romantiku krásných vnitřních pocitů.

Vpravo obdivujte proporční kresbu postav dívek s pečlivě prokreslenými detaily tváří. Vlevo si prohlédněte obrázky  zvířat, které mají nápadité prvky se zajímavými detaily. Celá výstavka působí něžně a lehce….velice mi připomíná energii Elenky, která je přesně taková jako její kresby.

Eli, děkujeme ti za krásný zážitek z prohlížení tvých obrázků…