Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Poděkování za ples

Poděkování za plesVážení rodiče,

máme za sebou velkou a organizačně obsáhlou akci, kterou byl školní ples. Určitě budete souhlasit s tím, že to byla akce velmi úspěšná a vydařená. Bylo to hlavně díky Vám, kteří jste jakkoli přispěli ke zdárnému průběhu ať už svým nápadem, pomocí, příspěvkem, ale také účastí přímo v sále.

Děkuji Vám za spolupráci a podporu školy, bez které se neobejdeme. Některým z Vás poděkovaly i Vaše děti v sále tancem, který si zodpovědně připravily a kterým jste je také pomyslně provázeli. Byl to velmi hezký zážitek pro všechny přítomné.

Ještě jednou přijměte mé poděkování. Těším se na další společná setkávání a pevně věřím, že budou díky Vám neméně úspěšná.

Přeji Vám hezké dny. 

Jana Mantheeová