Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > První výstavka v roce 2024 - Vanesa Jane Carrillo

První výstavka v roce 2024 - Vanesa Jane CarrilloDatum konání:
11.1.2024

První výstavka v roce 2024 - vernisáž 11.ledna - Vanesa Jane Carrillo.

Vaneska je žákyní logopedické třídy 2.B a zároveň chodí do zeleného oddělení ŠD. Její zálibou je kreslení a my všichni si můžeme prohlédnout její tvorbu. Výstavka je laděna do růžové barvy, výkresy jsou prosyceny pastelovými barvami. Výtvarný projev vždy ovlivňuje nálada, talent a temperament. My si můžeme povšimnout hlavního tématu a tím je postava holčičky, která je vždy ve středu výkresu, má stejný obličej a jen se u ní mění oblečení a prostor okolo tvoří klikaté čáry a ornamenty. Vaneska je pilná kreslířka a když jsme se domluvily, že bude mít výstavku, pracovala na tom, aby byly obrázky pěkné a pro ostatní děti inspirující. Pozvání na vernisáž přijaly děti z 1.AB, 2.AB a 3.B. 
 
Vanesce k úspěchu moc gratulujeme...