Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní kolo recitační soutěže

Školní kolo recitační soutěžeDatum konání:
9.3.2023

Ve čtvrtek 9. 3. 2023 proběhlo na 1. stupni „Školní kolo recitační soutěže“, která má na naší škole dlouholetou tradici. Vystoupilo v něm 22 recitátorů s připravenými básničkami. Za svůj výkon byli odměněni potleskem diváků. Než se porota poradila, děti společně vytvořily krátkou básničku. Porota po pečlivém zvážení rozhodla o vítězích za jednotlivé ročníky. Vítězové si za odměnu odnesli pěknou knihu s diplomem, ostatní pak různé upomínkové předměty s účastnickým listem. Příjemné odpoledne jsme ukončili malou sladkou svačinkou. Na vybrané recitátory nyní čeká postup do okrskového kola. Držme jim palce!!!!

Naše kolektivní básnička:

O kouzelníkovi
Byl jeden kouzelník, ten koupil trdelník.
Následně šel do vesnice, nakrmit si své slepice.
Slepicím to chutnalo, něco tomu chybělo.
Chybělo jim teplo, ráno bylo chladno.
Když budou chtít maličko, snesou mu i vajíčko.
Vyrobí jim kraslici, dostane i slepici.