Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Ti se ve světě neztratí

Ti se ve světě neztratíDatum konání:
22.3.2023

Již pravidelně pořádáme školní kola zeměpisné olympiády a nejlepší žáky vysíláme do okresního kola v Novém Jičíně. A vůbec si nevedou špatně. V každém kole žáci řeší tři úkoly: práce s atlasem, písemný test znalostí a praktický úkol na posouzení úrovně dovedností jejich využití v praxi.

Všechny ročníky druhého stupně mají svou věkovou kategorii, jen osmé a deváté ročníky soutěží spolu. Po školním kole, ve kterém soutěžilo celkem 25 žáků všech ročníků, byli vítězové posláni do okresního kola. A vůbec nedopadli špatně:

Jakub Kašpárek v kategorii A (šesté ročníky) – sedmý z 32 účastníků. Jiří Cedidlo v kategorii B (sedmé ročníky) – rovněž sedmý z 29 účastníků. A Radim Hrnčíř v kategorii C (osmé a deváté ročníky) – devátý z 58 účastníků. Všichni se stali úspěšnými řešiteli. Blahopřejeme a těšíme se na příští rok.