Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Úspěch v matematické soutěži

Úspěch v matematické soutěžiDatum konání:
10.11.2023

Naši žáci se zúčastnili matematické soutěže Memoriálu Šárky Pravdové na Gymnáziu Mikuláše Koperníka v Bílovci.

Jedná se o týmovou soutěž, ve které žáci počítají postupně několik vybraných příkladů. Ve straší kategorii se tým složený z žáků Sabina Tillová z 9.A, Ema Hadová z 9.A, Jiří Cedidlo z 8.B a Hana Mičunková z 8.B umístil mezi základními školami na úžasném 3. místě.
Ani žáci v mladší kategorii se nenechali zahambit a nasbírali mnoho cenných zkušeností. Za mladší kategorii nás reprezentovali Adéla Meluzinová ze 7.B, Oleksandr Stepanov ze 7.B, Michaela Buzková z 6.B a Vanesa Horáková z 6.B.

Všem moc gratulujeme ke skvělým výsledkům.