Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vernisáž - holčičí svět v obrázcích - autorka Daniela Cerulová

Vernisáž - holčičí svět v obrázcích - autorka Daniela CerulováDatum konání:
25.4.2024

Čtvrteční ráno otevřelo bránu do dětské galerie. Pozvání na výstavku přijaly třídy 1AB. 2A. 3AB. s paní učitelkami a asistentkami, paní sekretářka a vychovatelka, rodiče a babička Danielky. Tyto třídy bych nazvala našimi družinkovými příznivci vernisáží.

Danielka je žákyní 1.A patří do party červené družinky. Ráda kreslí, hraje na klavír a tancuje. Její výtvarný projev je hravý, veselý, milý a opravdový. Používá pastelky a fixy, v obrázcích dominují portréty, postavy a srdíčka.
Danielka často obdarovává obrázky maminku, celou rodinu i paní vychovatelku. Vernisáž byla inspirující, poučná a hlavně přinesla společné chvíle dětí a dospělých, radost z barev a tvoření. Danielko, děkujeme ti za příjemný zážitek a rodičům děkuji za milé překvapení ve formě sladké odměny a kytiček.