Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výtvarný workshop pro děti 2. - 4. třídy ve školní družině

Výtvarný workshop pro děti 2. - 4. třídy ve školní družiněDatum konání:
2.6.2023

Matěj Hanáček je studentem 2. ročníku střední umělecké školy se zaměřením na umělecká řemesla. Domluvili jsme se, že dětem předvede svou tvorbu. Jakým překvapením pro nás bylo, když vytáhl ze složky výkresy, které prezentoval na své první výstavě v naší škole. Byl tehdy žákem druhé třídy a pro mne se stal inspirací k výstavkám. Děti byly překvapené a věnovaly jeho prezentaci velkou pozornost. Nádherná byla jeho věta:„Tady to všechno začalo". 
Něco se naučit a vyzkoušet si novou výtvarnou techniku, bylo naším záměrem. Družinkoví výtvarníci pracovali s úhlem a plastickou gumou, pod jejich rukama vznikly nádherné obrazy s tématem přírody. Matějovi moc děkujeme, přejeme mu spoustu inspirace a budeme se těšit na další spolupráci v novém školním roce.