Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > We have fun with English

We have fun with EnglishDatum konání:
27.5.2024
12. ročník soutěže Have fun with English pořádané Základní školou Butovická přilákalo soutěžící ze škol ze Studénky a nejbližšího okolí. 
Na žáky čekalo na dvanácti stanovištích plnění vědomostních kvízů, poslechových cvičení, přiřazování obrázků, skládání domina, luštění křížovek, skládání vět a práce s textem. Na každý úkol byl stanoven tříminutový limit. Všichni bojovali ze všech sil. 
Naši školu reprezentovaly 4 dvojice žáků ve třech věkových kategoriích. Jan Labaj a Lukáš Mičko z 5.A obsadili čtvrté místo. V kategorii 6. a 7. tříd se Lada Klapuchová a Natálie Romanová umístily na devátém místě. V nejstarší kategorii soutěžily dva týmy. Ema Hadová a Debora Bachárová získaly sedmé místo. Klára Čonková a Sabina Tillová obsadily desáté místo. Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na příští ročník.