Úvod > Projekty > Velikonoční kuře

Velikonoční kuře

31.3. 2022 | Velikonoční kuře- projektový den

Tak jsme zase po dlouhé době otevřeli školu veřejnosti a všem, kteří se chtěli velikonočně naladit a opět se setkat v prostorách naší školy.

Velmi pečlivě jsme se na tento den připravovali, vyráběli jsme velikonoční ozdoby z mnoha různých materiálů a snažili se všechny prostory školy rozzářit barvami a jarem. Myslíme, že se nám záměr podařil.

Ve čtvrtek 31. 3. 2022 jsme otevřeli tuto „jarně velikonoční louku“ rodičům, přátelům a všem zájemcům o dobrou náladu. Každý si mohl vyrobit v některé z tvůrčích dílen ozdoby, shlédnout umění malování kraslic či pletení pomlázky. Velikonoční cukrárna s mnoha domácími dobrotami byla k dispozici jako sladká tečka nakonec.

Všichni jsme měli z tohoto vydařeného dne radost a školu jsme uzamykali s přáním, že se zase brzy setkáme při některé z dalších projektových akcí.