Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výlet na Zámek v Kuníně

Výlet na Zámek v KuníněDatum konání:
14.6.2024

 

Na středu 12. června jsme my z  1., 2. 4. a 5. S měli objednaný program na Zámku v Kunině. Po příjezdu na zámek nás přivítal déšť, který nás provázel po celou dobu. Tím pádem jsme nemohli prozkoumávat zahradu zámku příliš dlouho. Prohlédli jsme si aspoň vystavená díla kovářů, krátkou dobu jsme pobyli v kuželně a skrytí před deštěm v párty stanu jsme si pochutnali na opečeném párku. S plnými bříšky jsme se pobavili při divadelní pohádce O chytrém Kubovi a hloupé Anduli, prošli jsme pár zámeckých komnat, kde  jsme si prohlédli loutky, marionety a divadelní kulisy. A někteří z nás se díky divadelním kostýmům proměnili v čerta, vodníka, selku, rytíře ve zbroji nebo princeznu. Takže .....pohádkový výlet ????.
Více fotografií najdete na webu.