Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výstava Vendulky Pírkové

Výstava Vendulky PírkovéDatum konání:
14.6.2023
Venda je žákyní 2.B třídy a patří do červeného oddělení. Její výstavka je presentací výtvarných dílek ve školní družině v letošním školním roce. Nazvala bych ji třešničkou na dortu. Když jsem si prohlížela jako první z vás výstavku, přemýšlela jsem co budu na vernisáži povídat o Vendě napadlo mě toto: Venda je tichá, přemýšlivá, ve světě obrázků nápaditá a osobitá. Její obrázky poznáte na první pohled. Jsou pečlivě promyšlené, zaplňují celý prostor výkresu a působí optickými vjemy. Zaměřte se na určitý detail a vykoukne jakoby kouzlem fantastický prvek hodný obdivu. Pozorujte, obdivujte, učte se hledat krásu ve výtvarném projevu vaší spolužačky, která oplývá talentem v kreslení a má velkou fantazii a píli. Vendo, děkujme Ti za pěkný zážitek.