Úvod > O škole > Úspěchy žáků > Naše úspěchy v okresních kolech olympiád

Naše úspěchy v okresních kolech olympiád

25.2.2022

Pokud se chcete účastnit okresního kola některé z olympiád, zpravidla musíte nejdříve uspět v kole školním. V okresním kole jsou tedy vašimi soupeři vesměs velmi úspěšní žáci různých škol. Není to zkrátka žádná procházka růžovým sadem. O to více nás těší, že se můžeme pochlubit hned třemi úžasnými žáky, kteří obstáli na jedničku!

Nejprve se 26. ledna konalo okresní kolo olympiády v matematice pro žáky 5. ročníku. Naše Adélka Meluzinová svým bezchybným výkonem porazila všech 15 soupeřů, a umístila se tak na 1. místě!

Poté následovalo 23. února okresní kolo olympiády v zeměpise. Ve veliké konkurenci 45 žáků získal svým kvalitním výkonem 5. místo sedmák Radim Hrnčíř!

V dubnu nás čekaly hned 2 okresní olympiády. Simča Meluzinová ze 7. ročníku se zúčastnila nejen té z matematiky, ale také i té biologické. Pokaždé čelila 25 soupeřům, přesto si svými skvělými výkony „vybojovala“ dvě 1. místa! A to už je opravdu mimořádný úspěch.

Děkujeme nejen těmto 3 žákům, veliká pochvala patří i ostatním, kteří nás v letošním školním roce úspěšně reprezentovali i na olympiádách z českého a anglického jazyka.